Hakkımızda

 
Seraglass 2004 yılından beri porselen,seramik ve cam üzerine çalışmalar yapıyor. Günümüz teknolojisi ile fotoğrafları,grafik çalışmaları,logoları söz konusu malzemeler üzerine aktarıyor.

Kişilere özel ve mutlu hissettirecek hediyelik eşya çalışmalarını her türlü düz porselen,seramik üzerine,kupaya,kahve fincanına,tabağa,kolye uçlarına,anahtarlıklara,shot bardaklarına uygulayabiliyor.

Firmalara prestijlerini destekleyecek yine porselen,seramik,cam üzerine plaket,servis ürünleri,çay fincanları gibi promosyon ürünler sunuyor. Diğer yandan banyo,mutfak, restaurant ve ev dekorları için de mozaikle tablo,duvar/yer çalışması gibi dekorasyon uygulamaları yapıyor. Seraglass ayrıca mezar taşlarına farklı ebatlarda ve modellerde ömür boyu garanti veren dayanıklı porselen resim çalışması yapıyor.

Tüm porselen ve seramik üzerine baskı ürünlerinde fotoğraf kalitesinde canlılık ve kalıcılık sağlanır.

Albüm makinesi satışı ile özellikle fotoğrafçılara kendi içlerinde albüm üretme imkanı sunuyor. Anahtarlıklar için olan mini albümlerden 15x15 cm ebatlarındaki albümlere kadar 6 farklı ölçüde albüm yapılabiliyor.

Ekipmanlarına ekledikleri son makineleriyle granit ve mermere yazı,desen,logo çalışması ve granite resim uygulaması yapılıyor. Mimari uygulamalarda ilgi görüyor. Granit ve mermere işlemeler CNC makine ile detaylı ve düzgün bir şekilde hazırlanıyor.

Yapılacak çalışmaların tümünü kişinin hayal gücü belirliyor ve Seraglass bunu gerçekleştirmek için teknolojiyi takip ederek devamlı yenileniyor.